Atölye Takvimi

1
Hobisel Atölye Kategorisi

Gastronomiden tadıma, dekoratif objeden seramiğe, ritm atölyesinden çiniye kadar uzanan ve farklı ilgi alanına hitap eden atölyelerimize mutlaka göz atın.

1
Mutlu Bireysel Müşterimiz

İster online isterseniz eğitmenimizin kendi atölye yerinde verdiğimiz atölyelerimiz sonunda yaptığınız ürünleri evinize götürebilirsiniz.

1
Mutlu Kurumsal Müşterimiz

Firmanın ihtiyaç ve beklentisi ile çalışanın talebine göre oluşturduğumuz tematik ve firmaya özel eğlenceli oyunlarımıza mutlaka göz atın.

Tek başınıza, sevdiklerinizle veya aile bireyleriyle katılabileceğiniz birbirinden keyifli atölyelerimize hoş geldiniz. Atölye takvimine bakarak eğitmenimiz tarafından kendi yerinde verilecek atölyelerin gün ve saatlerini görebilirsiniz.

Firma çalışanıysanız bireysel veya kendi bölüm arkadaşlarınızla ya da farklı departmanlarla katılabileceğiniz birbirinden keyifli atölyelerimize hoş geldiniz. Kurumsal olarak atölyelerimize katılmanız durumunda birden çok çalışan için hazırladığımız kampanya kodlarımızı kullanabilir, Firmanıza özel indirimli fiyatlarımızla atölyelerimizden faydalanabilirsiniz.

Atölye eğitmenlerimizin kendi yerlerinde verdikleri sayısız keyifli atölyemiz bulunuyor. Online yerine atölye adresinde faydalanmak isterseniz her ay güncellediğimiz atölye takvimimizi takip edebilir, Denicoo takipçisi olursanız size özel avantajlı fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz. Denicoo instagram hesabımız üzerinden her hafta yayınlayacağımız Denicoo Kodu sayesinde eğitmenlerimizin kendi yerlerinde verdileri atölyeden siz ve sevdikleriniz indirimli faydalanabilirsiniz.

Mayıs 2022
Haziran 2022
Etkinlik bulunamadı!
Daha Fazla Yükle
ATÖLYE ÇALIŞMALARIMIZDAN ÖRNEKLER
Gizlilik Ayarlarınız
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla, genellikle çerezler biçiminde belirli hizmetlerden bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Lütfen bazı tanımlama bilgilerini engellemenin web sitemizdeki ve sunduğumuz hizmetlerdeki deneyiminizi etkileyebileceğini unutmayın.