Eğitmen Olmak İstiyorum

DENİCOO EĞİTMENİ OLMAK İSTER MİSİNİZ?
DENİCOO’YA HOŞ GELDİNİZ!
Denicoo ekibi olarak, müşterilerimize sunacağımız eğlence garantili atölye çalışmalarımızda işinde uzman Firma veya profesyonellerle çalışmak için son derece istekliyiz. Sizler gibi ulaşamadığımız kişilerin olacağının farkındayız. Bu sebeple, Denicoo atölye kategorilerinde yer alan hizmet başlıklarında veya farklı alanlarda atölye eğitimi verebileceğinizi düşünüyorsanız, atölye bilgilerinizle birlikte kendinize ait detaylı bilgiyi info@denicoo.com adresimize gönderebilirsiniz. Sizinle tanışmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.
Denicoo eğitmenleri tüm odaklarını yeni ve farklı atölyeler geliştirmeye veriyorlar çünkü biliyorlar ki Denicoo olarak en büyük gücümüz onlara sağladığımız pazarlama ve satış desteğimiz.
DENİCOO EĞİTMENİ OLMANIN AVANTAJLARI NELERDİR?

Denicoo platformunda yer alan atölyeler kendi alanında konusunda uzman profesyonel eğitmenler tarafından verilmektedir. Bu platformda eğitim veren uzmanlarımız herhangi bir yatırım yapmadan online veya yerinde verecekleri eğitimler sayesinde yüzlerce üyemizle buluşma fırsatını yakalıyorlar. Ayrıca satışını yapmamızı istediğimiz ürünler bulunuyorsa mağazamız üzerinden bu ürünlerin satışını da gerçekleştirebiliyorlar. Haydi ne duruyorsunuz! Sizi de Denicoo ailesinin bir üyesi olarak görmek için sabırsızlanıyoruz.

 • Denicoo eğitmeni olarak yüzlerce müşteriye erişim imkanına sahip olabilirsiniz!
 • İster bir sanatçı olun, ister bir spor hocası isterseniz bitki tasarımına yıllarını vermiş bir kişi kendinizi uzman gördüğünüz bir alan bulunuyorsa Denicoo platformunda atölyelerinizi duyurabiliriz.
 • Denicoo eğitmeni olarak satış gücümüzden faydalanabilirsiniz!
 • Hizmet verdiğimiz Firmaların yüzbinlerce müşterisine atölyeleriniz sayesinde sizi tanıtabilir, MAĞAZA bölümümüzde sergileyeceğimiz bitmiş  ürünlerinizin satışını yapabiliriz. Denicoo platformu sayesinde hizmet ve ürünlerinizi sağlam bir alt yapı ve güçlü pazarlama desteğimiz sayesinde tahmininizden çok kişiye bizim sayemizde ulaştırabilirsiniz.
 • Denicoo sayesinde yatırım yapmanıza gerek kalmıyor!
 • Kendi yeteneğinizi ve ortaya çıkarttığınız farklı ürün ve hizmetlerinizi bizim kanalımız sayesinde ekstra tanıtıma bütçe ayırmadan, Denicoo platformumuz üzerinden duyurabiliriz.
 • Denicoo sosyal medya ekibimiz sayesinde atölyelerinizi yeni kişilere ulaştırıyoruz!
 • Kurumsal kampanya ve sosyal medya desteğimiz sayesinde atölye ve oyunlarınızı en güzel şekilde duyurabiliriz.
BİZE ULAŞIN
Hayal gücünüzü sınırlamak istemeyiz. Farklı kategori veya içerikte eğitim veriyorsanız duymak için sabırsızlanıyoruz!

  Gizlilik Ayarlarınız
  Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla, genellikle çerezler biçiminde belirli hizmetlerden bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Lütfen bazı tanımlama bilgilerini engellemenin web sitemizdeki ve sunduğumuz hizmetlerdeki deneyiminizi etkileyebileceğini unutmayın.