Hakkımızda

2020 YILINDAN BERİ FARKLI VE BENZERSİZ BİR DENEYİM ATÖLYELERİ PLATFORMU YARATMAK İÇİN YOLA KOYULDUK…

DENİCOO’YA HOŞ GELDİNİZ!
Haydi toplaşın. Hayatı birlikte deneyimliyoruz!

Denicoo olarak Firma çalışanlarının değişen koşullar karşısında motivasyonlarını ve performanslarını kaybetmemeleri için eşsiz ve farklı bir deneyim atölyesi platformu yaratmak istedik. Umarız sizlerle de yollarımız kesişir ve hobi edinmenize sebep olacak eğlenceli ve keyif dolu anlar biriktirmenize olanak sağlayacak atölyelerimizi deneyimlersiniz..

  • Herkes için farklı zorlukların olduğu bu hayatın keyifli yönlerinin de olduğunu herkese göstermek.
  • El emeği, göz nuru işçiliğin değerinin herkes tarafından görülmesini sağlamak.
  • Hep birlikte üretmenin ve ortaya bir şeyler koymanın vereceği haz ve mutluluğun paha biçilemez olduğunu göstermek.
HİZMET ALANLARIMIZ
Kurumsal online ve yerinde atölye deneyimi yaşatmak
Kurumun ihtiyaç ve beklentilerine uygun içeriklerde yeni atölyeler yaratmak
Firmanın çalışanlarından beklediği hedeflere uygun içerikte oyunlar tasarlamak ve hayata geçirmek
TARİHÇEMİZ

Atölyelerimizi Firma çalışanlarına da vermeye başladık ve sadece atölyelerle değil Firmaların ihtiyaç duydukları alanlarda ve vermek istedikleri mesajları içeren konsept oyunları da hayata geçirdik.

Bireysel tüketicilerin pandemi döneminde evde ailece veya sevdikleriyle birlikte keyifli vakit geçirmelerini sağlayacak online atölyeleri Deniyoo üzerinden hayata geçirdik. Atölyeleri satın alan kişilere, bu atölyeleri yaparken ihtiyaç duydukları ürün kitlerini önceden hazırlayarak evlerine gönderilmesini sağladık .

Gizlilik Ayarlarınız
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla, genellikle çerezler biçiminde belirli hizmetlerden bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Lütfen bazı tanımlama bilgilerini engellemenin web sitemizdeki ve sunduğumuz hizmetlerdeki deneyiminizi etkileyebileceğini unutmayın.