Sık Sorulan Sorular

Denicoo tamamen Firma çalışan, tedarikçi ve müşterileri için hazırlanmış bir platformdur. Firmalar Denicoo üzerinde yayınlanan atölye ve oyunları ister online isterlerse kendi yerlerinde verilmek üzere satın alırlar.

Denicoo atölye ve oyunlarını satın almadan önce teklif istemeniz gerekmektedir. Teklif sırasında çalışan sayısı, atölyelerin ne şekilde verilmesini istediğiniz ve ürün kitlerinin nereye teslim edilmesi gibi konuların netleştirilmesi gerekmektedir.

Firma çalışanlarına sağladığımız online atölyelerde eğitmenimiz, atölye gününden önce ürün kitlerini Firma adresine teslim eder. Ürün kitleri Firma tarafından çalışanlarına ulaştırılır. Online atölyeler zoom üzerinden verilmektedir. Online atölye öncesi eğitmenimiz, Firma yetkilileri ile zoom linkini paylaşır ve atölye günü katılımcıların bu link üzerinden eğitime bağlanmaları istenir.

“Takvim” sayfasından eğitmenlerimizin kendi yerlerinde verdikleri atölyeleri takip edebilirsiniz. Takvim etkinlikleri eğitmenlerin müsait oldukları gün ve saate göre hazırlanır. Bu tarihler sizin için uygunsa atölye günü geldiğinde eğitmenin kendi yerine gelerek atölyeden faydalanabilirsiniz.

E-BÜLTENİMİZİ TAKİP ETMEYİ UNUTMAYIN!
SÜPRİZLERİMİZ İÇİN TAKİPTE KALIN

    Gizlilik Ayarlarınız
    Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla, genellikle çerezler biçiminde belirli hizmetlerden bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Lütfen bazı tanımlama bilgilerini engellemenin web sitemizdeki ve sunduğumuz hizmetlerdeki deneyiminizi etkileyebileceğini unutmayın.