Yıllık Atölye Takvimi Oluşturma Hizmeti

KURUMSAL KİMLİĞİNİZİ ÖNE ÇIKARTACAK ATÖLYE VE OYUNLARIMIZ İÇİN BİZDEN DESTEK ALABİLİRSİNİZ!

Denicoo olarak Firmalarla her yıl, kendi kurumsal kimliklerini öne çıkartacak, tüketicilere vermek istedikleri mesajlarla bağdaşan ve çalışan motivasyon ve performanslarını arttıracak özel atölye ve oyunlardan oluşan takvim hizmeti sağlıyoruz.

Denicoo olarak, Firmaların belirlediği hedefler ve vermek istedikleri mesajlar doğrultusunda, gerek kendi hizmet portföyümüz içinden seçtiklerimiz atölye ve darama oyunlarıyla gerekse Firmaya özel hazırladığımız içeriklerden oluşan bir takvim hazırlıyoruz.

Deniyoo takvim hizmetimiz sayesinde Firmalar, yıl boyu özellikle özel günlerde çalışanlarına sağladıkları atölye ve oyun etkinlikleri sayesinde çalışan motivasyonlarını arttırırken Firma misyon ve değerlerine uygun olarak verdikleri mesajlarla Firma imajını tüketici nezdinde sağlamlaştırıyorlar.

Denicoo olarak, ülkemizin sosyal sorumluluk alanında yapmış olduğu yenilikçi projelerden ilham alarak her Firma etkinlik takviminde mutlaka insan ve hayvana değer öğelerini işleyecek projeleri hayata geçiriyoruz.

YILLIK TAKVİM OLUŞTURMA HİZMETİ
Siz de Firma olarak, Denicoo uzman ekibi tarafından hazırlanan atölye ve Firmaya özel drama oyunlarımızdan oluşan takvim hizmetimizden faydalanmak isterseniz toplantı için bizi arayabilirsiniz.
  • Firmaların yıl boyu vermek istedikleri mesajları önemsiyoruz.
  • Tüketicinin gözündeki Firma algısını hep birlikte geliştiriyoruz
  • İnsan ve hayvana saygı öğeli konsept oyunlarımızla sosyal sorumluluk anlamında yenilikçi projeleri hayata geçiriyoruz.
İLETİŞİM
1
+90 216 225 94 64
QUICK TOWER
İÇERENKÖY MAH. Ataşehir, İstanbul Türkiye
info@denicoo.com

    Gizlilik Ayarlarınız
    Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla, genellikle çerezler biçiminde belirli hizmetlerden bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Lütfen bazı tanımlama bilgilerini engellemenin web sitemizdeki ve sunduğumuz hizmetlerdeki deneyiminizi etkileyebileceğini unutmayın.