Tematik Kurumsal Oyunlarımız

DENİCOO

OYUN VE YARATICI DRAMA TEMELLİ DESTEKLEYİCİ, GELİŞTİRİCİ VE YARATICI ATÖLYELER

Kuruma özel hazırladığımız oyun içerikli atölyelerimiz sayesinde ekip tarafından kazanımın ne olması hedefleniyorsa, grubun yaş ortalaması, cinsiyet dağılımı, iş yerindeki görev ve sorumlulukları ve kendilerinden beklenilenleri göz önüne alarak en keyifli ve içerikteki oyunları hayata geçiriyoruz.

2021 YILINDA FİRMALARA SUNDUĞUMUZ OYUNLARIMIZDAN ÖRNEKLEMELER

3 SAATLİK OYUNLARIMIZ

Tüm oyunlarımızda olduğu gibi 3 saatlik oyunlarımızda oyun içeriğimiz aşağıdaki bölümlerden oluşmaktadır;

  • Hazırlık ve Isınma
  • Canlandırma
  • Değerlendirme
  • Kazanım
6 SAATLİK OYUNLARIMIZ

Tüm oyunlarımızda olduğu gibi 3 saatlik oyunlarımızda oyun içeriğimiz aşağıdaki bölümlerden oluşmaktadır;

  • Hazırlık ve Isınma
  • Canlandırma
  • Değerlendirme
  • Kazanım
Denicoo olarak, Firma’nın beklenti, ihtiyaç ve çalışan profiline göre tamamen kuruma özel oyunlar geliştirmekteyiz. Geliştirdiğimiz oyunlarda çalışanların memnuniyet ölçümlemesini yapıyor ve belirli aralıklarla bu kişilerin iş hayatlarında hayata geçirdikleri değişimleri gözlemleyerek raporlamasını Firma yetkililerine yapıyoruz.

Yaratıcı drama ve oyun içerikli atölyelerimiz, klinik psikoloji, yaratıcı drama ve tiyatro alanlarında uzman ve deneyimli eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir. Oyunlar sırasında katılımcılar hakkında genel ve isteğe bağlı olarak belirli katılımcılar hakkında detaylı bir rapor paylaşımı Firma ile yapılabilmektedir.

Tüm oyunlarımızda kullanılan malzemeler, katılımcıların hedef kazanımlara sahip olmalarını sağlamak üzere tedarik edilir. Oyunların oynanacağı etkinlik alanına göre her bir katılımcı için gerekli ekipmanlar oyun alanında olacak şekilde çözüm ortaklarımızdan tedarik edilir.

Denicoo çalışma saatlerinden bağımsız, drama eğitimlerinde eğitmenlerimiz her an ulaşılacak şekilde organize edilmiştir. Oyun öncesi Firma yetkilileri ile her türlü kontakt bilgisi paylaşılır ve her ihtimale karşı eğitmelerimiz yedeklenerek oyunların istenilen yerde ve zamanında verilmeleri sağlanır.

Gizlilik Ayarlarınız
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla, genellikle çerezler biçiminde belirli hizmetlerden bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Lütfen bazı tanımlama bilgilerini engellemenin web sitemizdeki ve sunduğumuz hizmetlerdeki deneyiminizi etkileyebileceğini unutmayın.